Najpopularniejsze automaty świąteczne

automaty świąteczne

Święta stały się czasem nie tylko rodzinnym, ale także wzmożonej aktywności marketingowej praktycznie każdej branży rozrywkowej. To czas, kiedy produkty nawiązujące tematycznie do danego okresu cieszą się znacznie wyższą popularnością, a co za tym idzie – generują wyższy zysk. Dlatego właśnie 22 Bet i cała branża iGamingu w okresie okołoświątecznym jest dosłownie zalewana grami o tematyce świątecznej. 

W niniejszym artykule przytoczone zostały jedne z najpopularniejszych gier o tematyce świątecznej z okresu Halloween oraz Bożego Narodzenia. To właśnie te święta generują największe poruszenie, a listy najchętniej wybieranych gier corocznie są dosłownie wypełnione produkcjami tego typu.

Automaty o tematyce Halloween

Corocznie pojawia się wiele nowych gier o tematyce Halloween. Dlatego warto zawsze sprawdzić, co nowego zaoferowali najwięksi producenci. Warto także sprawdzić między innymi poniższe produkcje.

Spooky Carnival (Red Tiger)

To nowoczesna produkcja z 2023 roku przygotowana całkowicie pod Halloween. Gracz otrzymuje standardowy automat o formacie 5×3 z 10 liniami wypłacającymi i RTP na poziomie 95,7%. Oprócz wylewającego się z ekranu klimatu Halloween, twórcy zdecydowali się wprowadzić Jackpoty, umożliwiające trafienie ponadprzeciętnych wygranych.

Big Bass Halloween (Reel Kingdom)

Halloweenowa wersja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. W tej produkcji cała mechanika pozostaje bez zmian. Twórcy skupiają się na wprowadzeniu groteskowych elementów graficznych. To symbole, tło, animacje i kilka dodatkowych smaczków, które z pewnością uatrakcyjnią rozgrywkę podczas Halloween.

It’s a Joker (Felix Gaming)

automaty świąteczne

To jedna ze sztandarowych produkcji okresu Halloween. Pojawiła się w 2018 roku i zwróciła uwagę niemal całego świata iGamingu. Gra ma klasyczny format 3×3 z 5 liniami wypłacającymi. Największą innowacją są tutaj dwa dodatkowe symbole zawsze losujące liczbę darmowych spinów oraz mnożnik wygranych. W ten sposób ta relatywnie prosta rozgrywka zostaje wywrócona do góry nogami.

Automaty o tematyce Bożego Narodzenia

Podobnie jak w przypadku Halloween, w tym przypadku również corocznie pojawiają się nowe gry, które zasilają i tak bogatą już bibliotekę propozycji na ten świąteczny okres. Mimo to warto sprawdzić poniższe produkcje, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.

Book of Xmas (Spinomental)

Slot zrealizowany z wykorzystaniem popularnego motywu księgi. Gra ma bardzo prostą mechanikę, opierającą się na 5 bębnach, 3 rzędach ikon i 10 liniach wypłacających. Maszyna charakteryzuje się przepiękną „magiczną” oprawą wizualną. To sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczne piękno świąt bez żadnych zbędnych dodatków zabijających klimat.

Gra ma RTP na poziomie 95,9%, a główny symbol to tytułowa księga, która jest Scatterem, Wild oraz odpowiada za rundę darmowych spinów.

Sweet Bonanza Xmas (Pragmatic Play)

automaty świąteczne

To świąteczna propozycja na podstawie gry Sweet Bonanza – jednego z największych hitów w dorobku Pragmatic Play. Twórcy pozwolili swoim odbiorcom zabawić się na tym samym slocie tylko w klimacie świątecznym. Do rozgrywki nie wprowadzono żadnych istotnych zmian. Wszystko wygląda identycznie, z wykorzystaniem tych samych mechanizmów i funkcji bonusowych. Do tego dołożono piękną, kolorową oprawę graficzną z puszystym śniegiem i delikatnie opadającymi płatkami śniegu. To wystarczyło, żeby Sweet Bonanza Xmas regularnie od 2019 roku trafiał na pierwsze miejsca rankingów gier o tematyce Bożego Narodzenia.

Christmas Big Bass Bonanza (Reel Kingdom)

Z tą grą jest bardzo podobnie jak z powyższą. Rozgrywka i mechanika nie została w najmniejszym stopniu zmieniona, bo w oryginale była strzałem w dziesiątkę. Dlatego twórcy zdecydowali się jedynie na zmianę symboli, tła i dodanie kilku elementów graficznych. W ten sposób gracze otrzymali swój ulubiony slot w wydaniu bożonarodzeniowym.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *