Metoda odwróconego martyngału

Metoda odwróconego martyngału

Gracze w kasynie online używają odwróconego Martingale jako metody zakładów z pozytywną progresją, aby czerpać korzyści z passów zwycięstw. W tym artykule wyjaśniamy, jak to działa, wymieniamy jego zalety i wady oraz szczerze oceniamy jego przydatność jako strategii obstawiania.

Przekonasz się, że tę taktykę można zastosować w wielu grach kasynowych, w tym w blackjacku i ruletce, które pozwalają na nawet zakłady pieniężne. Jednak w większości przypadków dotyczy to ruletki, więc w zasadzie tak to napisaliśmy.

Czy zatem warto zastosować odwrotną metodę Martingale? Zbadajmy.

Na czym polega strategia odwróconego Martingale?

Metoda odwróconego martyngału

Aby zrozumieć technikę odwróconej ruletki Martingale, musisz najpierw zrozumieć podejście Martingale. Ta doskonała strategia zakładów w ruletkę polega na podwajaniu strat, aż do trafienia. Matematyka jest poprawna; Ostatecznie odzyskasz swój początkowy zakład i wszystkie straty.

Paroli, znane również jako odwrotny Martingale, jest jego przeciwieństwem. Podwajając wygrane zakłady, możesz cieszyć się Lady Luck przez trzy kolejne zakłady, stosując tę metodę przed zresetowaniem systemu.

Tylko zakłady pieniężne, takie jak czerwony/czarny w ruletce, są kompatybilne z jakąkolwiek formą Martingale. Korzystając z odwróconego Martingale, upewnij się, że Twoje zakłady zostały postawione prawidłowo.

Strategia odwrotnego martyngału w krokach

Metoda odwróconego martyngału

Dlatego w poprzedniej sekcji wyjaśniliśmy podstawowe zasady działania odwrotnego Martingale. Przeanalizujmy to teraz krok po kroku, tak jakbyśmy używali go przy stole do ruletki, zaczynając od zakładu o wartości 10 dolarów.

Postaw zakład o wartości 10 $ na czerwony/czarny lub podobny zakład gotówkowy. W tym przypadku założymy, że postawiłeś na kolor czerwony. Jeśli Twój zakład wygra, podwoj go, stawiając drugi zakład za 20 $ na kolor czerwony lub czarny. Podwój ponownie stawkę i postaw 40 $ na kolor czerwony/czarny, jeśli drugi zakład się powiedzie. Jeśli ten zakład się powiedzie, uruchom ponownie grę i wznów obstawianie początkowych 10 $.

Doświadczeni gracze wiedzą, że serie trzech zwycięstw z rzędu są powszechne; Dlatego odwrotna strategia obstawiania Martingale ma duże prawdopodobieństwo powodzenia. Sekret polega na zresetowaniu systemu po trzech zyskownych zakładach. Wszystko inne za bardzo popsułoby twoje szczęście.

To wszystko! Odwrócony Martingale nie jest ani trudny, ani skomplikowany w użyciu. Musisz postawić początkowy zakład, ale w przypadku kolejnych dwóch zakładów po prostu obstawiaj wygrane, aby zbudować passę trzech zwycięstw i osiągnąć pokaźny zysk! Twój całkowity zysk w naszym scenariuszu wyniósłby 70 USD.

W rzeczywistości często przegrywasz pierwsze 10 dolarów lub drugi lub trzeci zakład. Jeśli tak się stanie, musisz zacząć od nowa z 10 $. Ta sama logika obowiązuje niezależnie od tego, jaką kwotę zdecydujesz się postawić na początku.

Wniosek

Należy pamiętać, że system odwrotny nie jest ekskluzywny, niektórzy gracze lubią wstrząsać sytuacją, łącząc odwrócony Martingale z innymi strategiami, takimi jak standardowy Martingale. Na przykład możesz podwoić tę stratę (normalny Martingale), aby spróbować odzyskać wszystko przed ponownym rozpoczęciem, jeśli przegrasz w trzecim zakładzie.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *